Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Debata nad „Raportem Krystyny Łybackiej” w duchu wyjątkowej jednomyślności

Późnym wieczorem 11 czerwca 2018 r., odbyła się debata plenarna nad raportem przygotowanym przez panią europoseł Krystynę Łybacką nt. modernizacji edukacji w Unii Europejskiej. W Parlamencie Europejskim, który jest miejscem ścierania się różnorodnych poglądów i wizji rozwoju Wspólnoty, rzadko toczą się dyskusje, nacechowane tak dużą jednomyślnością.

Przedstawiciele praktycznie wszystkich grup politycznych, od skrajnej lewicy aż po konserwatystów europejskich, wyrazili swoje uznanie dla tez zawartych w raporcie i nie szczędzili pochwał dla jego autorki, która jak wielokrotnie podkreślano, wykonała ogromną pracę przedstawiając Parlamentowi do zatwierdzenia dokument w pełni kompleksowy, odwołujący się do problematyki zmian w systemach edukacji na wszystkich szczeblach kształcenia i w każdym jego aspekcie.

Ostateczne głosowanie nad raportem pani poseł Łybackiej odbędzie się 12 czerwca 2018 r.  

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem