Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: 4 lipca Sojusz Lewicy Demokratycznej będzie protestował pod Sądem Najwyższym

- Mnie jako szefa SLD nie należy namawiać do tego, żebym stanął w obronie sądów. Pod sądami rozdaliśmy przecież 500 tys. egzemplarzy Konstytucji, bo uważamy, że prawo w tym względzie jest łamane – powiedział w audycji „Sygnały Dnia” Włodzimierz Czarzasty.

- 4 lipca politycy i polityczki Sojuszu Lewicy Demokratycznej będą protestować pod Sądem Najwyższym – dodał przewodniczący Sojuszu.

- Oczywiście nigdzie z bronią w ręku nie wyruszę. To nie jest język, który mi odpowiada. Natomiast dobrze, że pan Lech Wałęsa należy do osób, które o te sądy walczą – przyznał Czarzasty odnosząc się do wypowiedzi byłego prezydenta.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem