Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Żukowska: Sytuacja z ustawą o Instytucie Pamięci Narodowej jest klasycznym zilustrowaniem metafory „Polska wstała z kolan i uderzyła głową w sufit”

- Sytuacja z ustawą o Instytucie Pamięci Narodowej jest klasycznym zilustrowaniem metafory „Polska wstała z kolan i uderzyła głową w sufit” – skomentowała w programie „Woronicza 17” na antenie TVP INFO Anna-Maria Żukowska, rzeczniczka prasowa SLD.

- Dlaczego nie można było od razu napisać tej ustawy porzadnie i poprzedzić ją rozmowami na szczeblu dyplomatycznym? – dopytywała Żukowska.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem