Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Politycy i polityczki SLD na protestach w obronie wolnych sądów!

Przedstawiciele Sojuszu Lewicy Demokratycznej wzięli udział w protestach w obronie sądownictwa. W Warszawie pod Sądem Najwyższym uczestniczyli przewodniczący SLD Włodzimierz Czarzasty, sekretarz generalny Marcin Kulasek oraz rzeczniczka prasowa Anna-Maria Żukowska.

W łódzkim proteście wzięły udział m.in. radne SLD Małgorzata Moskwa-Wodnicka oraz Małgorzata Niewiadomska-Cudak, we Wrocławiu szef struktur Bartłomiej Ciążyński. Politycy i polityczki Sojuszu wzięli także udział w manifestacjach w Poznaniu, Olsztynie, Szczecinie.

 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem