Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Wystąpienie europosłanki Krystyny Łybackiej podczas debaty w Parlamencie Europejskim na temat przyszłości Europy

Pan i ja pochodzimy z różnych opcji politycznych, ale dla Pana i dla mnie, Polska to nasza ojczyzna. Dlatego protestuję przeciwko wielkiemu donosowi, jaki złożył Pan na Polskę w drugiej części swojej wypowiedzi. Proszę nie dezawuować dorobku Polski tylko dlatego, że nie były Pana rządy. Polska to kraj ludzi dumnych zasługujących na powiedzenie im, że pracowali uczciwie i odnieśli sukces.  

A teraz do pierwszej części pańskiej wypowiedzi. Zgadzam się z Panem, że potrzebujemy więcej wspólnego rynku, ale nie wspomniał Pan ani słowem o wspólnej walucie. Kiedy Polska wstąpi do strefy euro, według Pana i kiedy Pan zacznie debatę na ten temat?

 

Wystąpienie Krystyny Łybackiej na temat przyszłości Europy, z udziałem Premiera Mateusza Morawieckiego. 4.07.2018 r.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem