Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Czarzasty: Za rządów SLD byliśmy świetnie oceniani na świecie

- Za rządów Sojuszu Lewicy Demokratycznej byliśmy świetnie oceniani na świecie. Prezydent Aleksander Kwaśniewski podpisał traktat akcesyjny z NATO, a za naszych rządów Polska weszła do Unii Europejskiej – powiedział w rozmowie red. Grzegorzem Łaguną na antenie Superstacji, szef SLD Włodzimierz Czarzasty. Jeśli chodzi o ówczesną politykę zagraniczną dałbym piątkę z plusem i uważam, że mądre państwo powinno bez względu na to jaką ma opozycję i jakich ma rządzących  politykę zagraniczną powinno mieć opartą na konsensusie  – dodał.

- Nikt nie powinien mieć wątpliwości co do zachowania SLD wobec działań PiS-u przeciwko Sądowi Najwyższemu. Sojusz Lewicy Demokratycznej jednoznacznie krytykował zmiany dokonywane obecnie w sądownictwie, a ja wielokrotnie mówiłem, że prezydentowi Dudzie należy się Trybunał Stanu – podkreślił Czarzasty.   – Konstytucja i prawo przez ten rząd jest łamane – zaznaczył przewodniczący Sojuszu.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem