Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Rozenek: Prawo i Sprawiedliwość zbiorowo gwałci Konstytucję

- Prawo i Sprawiedliwość gwałci Konstytucję. Robicie to zbiorowo, bo robi to rząd, parlament i prezydent – podkreślił Andrzej Rozenek w programie „Ława Polityków” na antenie TVN24. – Z ludźmi, którzy łamią Konstytucję nie powinno być żadnej rozmowy, bo nie ma o czym – dodał.

- Działania rządzących spowodowały, iż społeczeństwo walczy ze sobą. Niszczycie dobre obyczaje, spowodowaliście, że naród jest podzielony – powiedział polityk SLD.

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem