Sojusz Lewicy Demokratycznej

image_intro_alt

Pawliczak: Zatrzymanie niekorzystnego procesu wyludniania Kalisza będzie moim priorytetem

Wiceprzewodnicząca SLD i kandydatka na Prezydenta Kalisza, Karolina Pawliczak, zadała mieszkańcom Kalisza pytanie "co jest największym problemem naszego miasta?"

W odpowiedziach podkreślano, że wyludnianie się miasta oraz ucieczkę z Kalisza młodych osób, które mają ogromny potencjał i wykorzystują go, pracując oraz żyjąc w innych, dużych miastach są największymi problemami.

- Dlatego właśnie zatrzymanie tego niekorzystnego procesu będzie moim priorytetem, wokół tego zadania zbudowałam moją ofertę dla kaliszan - zapowiada Pawliczak.

Kandydatka Sojuszu podkreśliła, że młody człowiek, który zdecyduje się w Kaliszu otworzyć swoją pierwszą firmę, musi być przekonany, że z tym miastem warto wiązać swoją przyszłość. 

Newsletter

Chcesz być na bieżąco? Zapisz się do naszego newslettera!
W związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 o ochronie danych, wyrażam zgodę na gromadzenie, przetwarzanie oraz wykorzystywanie przez Sojusz Lewicy Demokratycznej przekazanych przeze mnie danych osobowych w celach informacyjnych i promocyjnych związanych z działalnością SLD, w celach administracyjnych na użytek newslettera, w szczególności wyrażam zgodę na otrzymywanie drogą elektroniczną newslettera oraz informacji o przedsięwzięciach organizowanych lub współorganizowanych przez Sojusz Lewicy Demokratycznej, a także informacji o bieżących wydarzeniach politycznych. Czytaj dalej...

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Rozumiem